KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185080
nr 1318 5080
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Blandteknik, Signerad, 1989. Motivet: 48x34cm
Sten Dunér, svensk målare född 1931.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:51:03
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr