KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797316
nr 1479 7316
Blandteknik
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Ej signerad, blandteknik, (Båtar på Kinesiska sjön), 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:21:42
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr