KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17377056
nr 1737 7056
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 88,28x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x38 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:59:59
3/11 14:38:48
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte