KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14424494

nr 1442 4494

Blandteknik

Signerad Törnquist. Stockholmsmotiv, Erstaberget. Blandteknik, bildmått: 26x34cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 januari 2022
kl 19:03:45

14/1 19:19:00 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor