KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11198200

nr 1119 8200

Blandteknik

signerad. Ted Hesselbom, porträtt, 34x33

måndag 17 juli 2017
kl 19:30:28