KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11919340

nr 1191 9340

Blandteknik

signerad, "Spansk Figur". Motivet: 26x21

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 juni 2018
kl 20:39:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor