KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11919340

nr 1191 9340

Blandteknik

signerad, "Spansk Figur". Motivet: 26x21

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 juni 2018
kl 20:39:30