KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3022582
nr 302 2582
Blandteknik
66x50,Signerad,"Skeppet"
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 mars 2004
350 kr
450 kr
700 kr
750 kr
800 kr