KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5522458
nr 552 2458
Blandteknik
signerad Hasse Lindroth 05, Stadshuset, 29x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:29:29
600 kr
750 kr
850 kr
950 kr