KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14145127

nr 1414 5127

Blandteknik

Signerad, 1987, duk, 60x81cm, yttermått inklusive ram: 73x93cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:22:14

23/8 15:46:08 1      150 kr
23/8 18:26:18 2      Vinnande bud