KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15837085
nr 1583 7085
Blandteknik
signerad, blandteknik, 13,5x9m rym: 26x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:38:47
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)