KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5922156
nr 592 2156
Blandteknik
signerad Benito Ma. . . -68, 70x50
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 18:50:23
3/8 18:20:44