KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12544513
nr 1254 4513
Blandteknik
Signerad, Aspelin, hus, 46x62
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:14:39
13/5 17:19:30
Lis Husberg (f. 1920)