KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12771485
nr 1277 1485
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Blandteknik, Uggla. Signerad 1916,32x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:51:29
400 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström