KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535346
nr 1353 5346
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, 49x45 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:39:22
9/10 08:54:49
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani