KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13654613
nr 1365 4613
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 33x27cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:46:58
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt