KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13634614
nr 1363 4614
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 26x21cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:48:31
30/11 17:02:41
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt