KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13338358
nr 1333 8358
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 31x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:07:39
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
6
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt