KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15144202
nr 1514 4202
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, blandteknik, sångare, 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:55:09
6/1 11:22:42
100 kr
7/1 16:43:26
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt