KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327177
nr 1332 7177
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, barn på djur. Motivet: 24x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:27:29
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt