KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13592160
nr 1359 2160
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, 23x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:58:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt