KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12611205

nr 1261 1205

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, 32x24 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:51:35

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt