KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819357
nr 1481 9357
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Rökpaus. Signerad, blandteknik, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:44:24
500 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt