KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12988247
nr 1298 8247
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Flicka och pan. Signerad. Mixed media på pannå, 37x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:30:21
16/12 19:23:13
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt