KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342018

nr 1234 2018

Blandteknik

Ragnar Kempe, barn, 1940-tal, 47x32

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:50:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
All världens barn (Lisa Larson)