KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14419371
nr 1441 9371
Nils Selander
(1877-1949), Sverige
Blandteknik, Porträtt, 10 st, Nils Selander (1877-1949), Signerade, 18x11 - 15x10,5, Oramade
Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:36:54
700 kr