KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15482062
nr 1548 2062
Blandteknik
Pia Oom, Kungabröllop. Signerad. Blandteknik, 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:20:58
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer