KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17166085

nr 1716 6085

Blandteknik

3 st, Peter Attack, Signerad, Flaggor, yttermått inklusive ram: 15x20-12x27-30x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 20:14:30

7/8 11:12:05 1      100 kr
11/8 20:09:31 2      Vinnande bud