KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16258156

nr 1625 8156

Blandteknik

Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. Blandteknik, bildmått: 25x14 cm, yttermått inklusive ram: 38x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 18:47:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor