![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16258156
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik holländskt kanalmotiv per daniel holm vattenfärg
-
7132 Blandteknik
Alexandr Rodchenko, kavajnål/pin, för “Dobrolet” A..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:52
-
8235 Blandteknik
David Ljungdahl (1870-1940), Sverige. Stockholms s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:53
-
8298 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Marmor". Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:26
-
7244 Blandteknik
Gusten Widerbäck (1879-1970), Sverige. Uppsalaslät..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:19
-
8300 Blandteknik
Jonas Nilsson (f. 1968), Sverige. "Stilleben". Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:06
-
7169 Blandteknik
Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerad, Figur..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik holländskt kanalmotiv per daniel holm vattenfärg
-
7132 Blandteknik
Alexandr Rodchenko, kavajnål/pin, för “Dobrolet” A..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:52 -
8235 Blandteknik
David Ljungdahl (1870-1940), Sverige. Stockholms s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:53 -
8298 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Marmor". Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:26
-
7244 Blandteknik
Gusten Widerbäck (1879-1970), Sverige. Uppsalaslät..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:19 -
8300 Blandteknik
Jonas Nilsson (f. 1968), Sverige. "Stilleben". Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:06 -
7169 Blandteknik
Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerad, Figur..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:47