KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12396125

nr 1239 6125

Per Adalbert von Rosen

(f. 1953), Sverige

Blandteknik, 2 st, Tre kronor, Signerade, bladets mått: 29x21 ca

Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:45:54

Per Adalbert von Rosen

Läs mer om Per Adalbert von Rosen