KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15763383
nr 1576 3383
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Komposition. Signerad, blandteknik, bladets mått: 62x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:10:19
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen