KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816401
*
nr 1581 6401
Blandteknik
2 st, på siden/papper, Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x21-52x37 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2023
kl 18:29:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/11 19:48:34
1
150 kr
27/11 18:21:47
2
Vinnande bud
27/11 18:23:30
3
250 kr
27/11 18:23:30
2
300 kr (Budbetjänt)
27/11 18:24:02
3
350 kr
27/11 18:24:02
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad kina kinesisk kinesiskt papper siden vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:09
-
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:37
-
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:18
-
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:45
-
7239 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Blandt..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:59
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:31
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 1581 6401
Blandteknik
2 st, på siden/papper, Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x21-52x37 cm. Ej signerad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/11 19:48:34 | 1 | 150 kr |
27/11 18:21:47 | 2 | Vinnande bud |
27/11 18:23:30 | 3 | 250 kr |
27/11 18:23:30 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
27/11 18:24:02 | 3 | 350 kr |
27/11 18:24:02 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad kina kinesisk kinesiskt papper siden vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:09 -
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:37 -
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:18
-
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:45 -
7239 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Blandt..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:59 -
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:31