KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6013239

nr 601 3239

Blandteknik

Osignerad, 120x70

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 28 september 2009
kl 19:52:58