KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14314571
nr 1431 4571
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad "Perspective Japonaise". Blandteknik, bildmått: 30x22, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:42:58
15/11 18:17:44
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd