KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12421411

nr 1242 1411

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Blandteknik, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Perspective japonaise, No 458, signerad, bladets mått: 34x24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:39:26

17/3 12:26:06 1      700 kr
18/3 14:15:16 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd