KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12421411

nr 1242 1411

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Blandteknik, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Perspective japonaise, No 458, signerad, bladets mått: 34x24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:39:26

17/3 12:26:06 1      700 kr
18/3 14:15:16 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd