KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14314570
nr 1431 4570
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
"Ändlös horisontel promenadväg". Signerad, blandteknik, 22,5x30, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:12:54
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd