KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12804117
nr 1280 4117
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Signerad OH. Motivet: 24x19,5 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:11:48
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg