KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11943332

nr 1194 3332

Blandteknik

olja / akryl, Sven Höglund, "Höstmoln", signerad, 1975,60x116

Utrop:

300 kr - 700 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:20:42