KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11943332

nr 1194 3332

Blandteknik

olja / akryl, Sven Höglund, "Höstmoln", signerad, 1975,60x116

Utrop:

300 kr - 700 kr

Visning

fredag 27/7, lördag 28/7, söndag 29/7 och måndag 30/7

Auktionen
avslutas:

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor