KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486244

nr 1348 6244

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Heleander. Motivet: 20x26 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 21 september 2020
kl 18:21:31