KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16926144

nr 1692 6144

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Storat Karlsö, "Sankt pers nycklar", 2015,37x54 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 april 2025
kl 18:21:57