KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275088
nr 1527 5088
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad MSE 1985, "Naturen börar somna" pannå, 68x48 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 78x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:29:05
12/3 15:57:56