KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15759073
nr 1575 9073
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Nenne, daterad 44, julmotiv, bladets mått: 13x12 cm, yttermått inklusive ram: 24x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:16:11
150 kr