KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 16495096
nr 1649 5096
Blandteknik / collage
Oidentifierad konstnär. Signerad, med dedikation. Blandteknik, bildmått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:52:13
14/10 11:07:29