KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14908053
nr 1490 8053
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad KG Ohlsson, komposition, 21x23 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 40x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:59:11
15/9 22:44:59
100 kr
18/9 18:52:58