KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14413280
nr 1441 3280
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad E Åkesson, Orderritt, 1950. Blandteknik, bildmått: 20x25, yttermått inklusive ram: 34x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:48:39
30/12 08:55:20