KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14719177
nr 1471 9177
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1966, figurkomposition, 50xx31, yttermått inklusive ram: 68x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:51:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)