KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507034
nr 1550 7034
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -87, bladets mått: 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 83x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:17:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr