KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17409299

nr 1740 9299

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -51. Blandteknik, bildmått: 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:18:53