KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15033070
nr 1503 3070
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, Thailand, 73x52 cm, yttermått inklusive ram: 91x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:20:44
21/11 18:07:48
100 kr
21/11 18:59:00