KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16606133

nr 1660 6133

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, Italien, bladets mått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:57:41

24/11 10:37:24 1      Vinnande bud