KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16873246
nr 1687 3246
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:02:45
100 kr
150 kr